Mikołajek streszczenie wizytacja

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. Odwiedza go też Alcest, który przynosi czekoladki.. Przemeblowanie klasy.. Osobne wydanie książki ukazało się po raz pierwszy w latach .Mikołajek - René Goscinny, Jean-Jacques Sempé.. Skomentuj.. Tata zapowiedział, że przyniesie to nieszczęście, na co oburzyła się mama.. Wygłupiają się (udają duchy, zakładają worki na głowę).Mikołajek wieczorem zjada bardzo dużo słodyczy.. Doktor nakazuje mu odpoczynek w łóżku i dietę.. Ananiasz - pierwszy uczeń w klasie, "pieszczoszek pani", niezbyt odważny, nosi okulary i dlatego nie można go bić.. Przygotuj się do streszczenia wybranego rozdziału powieści, który najbardziej Cię zainteresował.. W skład serii wchodzą teksty powstałe w 1963 r., które były drukowane na łamach czasopisma "Pilote".. Tata Mikołajka denerwował się z powodu korków, a potem zgubił drogę.. W szkole zjawia się bowiem fotograf, który zrobi im klasowe zdjęcie.1.. Sprawd ź cofnij dalej .Le Bouillon Rosół Klasa Mikołajka ma nowego wychowawcę, pana Dubon.. Tłumaczy mamie, że to nie jest prezent i że przyniósł je dla siebie.Mikołajek otrzymał rano prezent od babci Buni.. Kłopoty z atramentem.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Wspólne zabawy na podwórku.. Rozmowa na temat wyboru rozdziałów.. Zrobiło się zamieszanie, na co zdenerwowała się pani i ukazała chłopców.. Maj_Q_LPS 2 lata temu..

"Mikołajek" - streszczenie według rozdziałów 1.1.

Pomoc taty - buda dla psa.. Najmilsza pamiątka.. Uczniowie nazywają go "Rosołem".. Bukiet kwiatów dla mamy.. Odwiedziny w klasie Mikołajka.. Chodzi do szkoły, bawi się z kolegami, wyczynia psoty.. Lekarz nakazał mu leżeć w łóżku i zastosować dietę.10.Mikołajek przyprowadza do domu psa 11.Nowy kolega szkolny - Dżodżo 12.Imieniny mamy i bukiet kwiatów 13.Ludeczka - nowa koleżanka Mikołajka 14.Mikołajek i Alcest palą cygaro 15.Mikołajek .Streszczenie 55. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco: Mehdi nie chce, by Zeynep szła nocą do pracy, dlatego zamyka drzwi do domu.. Zaproponowała, że jutro zostanie w domu.. Quiz w Poczekalni.. Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. Marzył, żeby uciec z domu, zarobić pieniądze i zabrać rodziców do kina.Rodzina Mikołajka został zaproszona do wiejskiego domku pana Bongraina - księgowego taty.. W klasie Mikołajka pojawia się fotograf, który ma za zadanie zrobić klasowe zdjęcie.. Są bardzo niesforne.. Pojawienie się właściciela.. Mikołajek prosi tatę o rower.. On a eu l'inspecteur Wizytacja Klasę Mikołajka odwiedza inspektor.. Dżodżo - nowy kolega w klasie Mikołajka.. Ludeczka - nowa koleżanka Mikołajka.. Z tego powodu w nocy choruje..

Chłopcy wymyślali takie zabawy, że obie mamy szybko zakończyły spotkanie chłopców.Mikołajek - streszczenie, plan wydarzeń Streszczenie Opowiadania mówią o życiu Mikołajka - małego Francuza i o jego szkolnych przygodach.

W tym mniej więcej czasie, w 1960 roku, zaczęły ukazywać się opowiadania.. Idę z wizytą do Ananiasza Mikołajek poszedł do domu Ananiasza.. Dokładny czas akcji nie jest znany.. "Mikołajek i inne chłopaki" to utwór stanowiący trzecią część cyklu powieści o przygodach tytułowego Mikołajka - małego chłopca z Francji.. Rex Reks W drodze do domu Mikołajek znajduje i przygarnia psa, nadając mu imię "Reks".Mikołajek, po zjedzeniu mnóstwa słodyczy i cukierków, w nocy się rozchorował.. Otóż do szkoły ma przyjść fotograf i zrobić klasowe zdjęcie.Mikołajek, który miał nocować u Euzebiusza, by uniknąć nieprzyjemności ze strony rodziców, usłyszał to przez otwarte drzwi i wrócił do siebie do domu.. Choroba Mikołajka z przejedzenia.. Mikołajek, ku zdziwieniu mamy, odmówił.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Przybycie inspektora do szkoły.. Udostępnij.. Wiadomo tylko, że w domu Mikołajka wciąż nie ma telewizora, więc można przypuszczać, iż to połowa XX w.. 18.Przybycie do szkoły pana inspektora., Rozlanie przez Ananiasza atramentu., Ubrudzenie rąk atramentem przez inspektora i obrócenie sytuacji w żart.Wizytacja 1.. Mikołajek przyprowadza do domu psa - Reksa.. Przecież musi wszystkim opowiedzieć, jak było na wagarach.. Gospodarz zdziwił się, że zabłądzili.Mikołajek - główny bohater, uczeń szkoły podstawowej, ma osiem - dziewięć lat..

2.WIZYTACJA [łac. visitatio - odwiedziny] streszczenie "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego - streszczenie "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego - streszczenie; Napisz streszczenie fragmentu powieści Joanny Porazi... mikołajek streszczenie; OWI streszczenie "kwiat kalafiora" streszczenie szczegółoweStreszczenie.

W szkole na lekcji Mikołaj pochwalił się prezentem.. Le Football Futbol Mikołajek i jego koledzy szykują się do gry w piłkę nożną.. Najmilsza pamiątka Dla wszystkich dzieci nastał wyjątkowy dzień.. T: Nadajemy znaczące nazwiska bohaterom powieści pt. "Mikołajek".. Mikołajek leży w łóżku i czyta książkę o niedźwiadku.. Mały pies w domu Mikołajka.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nowy uczeń.. "Mikołajek" - test 1.. Wyślij zgłoszenie .Spełnienie przez Mikołajka warunku taty., Otrzymanie upragnionego roweru., Rozmowa taty z sąsiadem., Rowerowy wyścig., Powrót taty z zepsutym rowerem.Zdarzenia mają miejsce we Francji, głównie w szkole i domu głównego bohatera książki, Mikołajka.. 1.Najmilsza pamiątka Dla dzieci nadszedł ważny dzień.. Kobieta forsuje je, a .. "Gratulacje" inspektora.. Po drodze rozmyślał, co powie mu tata.. Wcześniej gospodarz wytłumaczył dokładnie trasę.. Streszczenie szczegółowe wszystkich historii opisanych w książce.Streszczenie krótkie.. Niezadowolenie mamy.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Wizytacja w szkole.. Na przerwie okazało się, że brakuje żółtej kredki.9.. Pokłócił się też z mamą.. Dzieci nieustannie przeszkadzają.. Mama zauważyła, że jest jakiś zmęczony i "przepracowany".. Zdawało się, że chłopiec wie to dokładne, że tyle razy już to przerabiali..

Opowiadają one o przygodach głównego.mikoŁajek przeło Ŝyły: tola markuszewicz i el Ŝbieta staniszkis spis tre Ści najmilsza pami Ątka 3 zabawa w kowbojÓw 6 rosÓŁ 10 futbol 14 wizytacja 17 reks 21 dśod śo 25 fajny bukiet 29 dzienniczki 33 ludeczka 36 witamy pana ministra 39 pal Ę cygaro 42 tomcio paluch 46 rower 49Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Mikołajek z Alcestem palą cygaro..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt