Opisz jak spędziłeś weekend

Pobierz

W drugim tygodniu padał deszcz.. Pływaliśmy i pływaliśmy, od czasu do czasu instruktorka pokazywała nam ciekawe style pływania!. Przed obiadem poszłem do przyjaciół.. W ankiecie interesowało mnie, jak uczennice i uczniowie to rozumieją - do kogo jest skierowane pytanie?. Czasem dużo graliśmy w piłkę najlepsze z gier były podchody .. Then we went to the wood.Np: Tegoroczne wakacje spędziłem np: na obozie pływackim.. Jadałam w pobliskiej budce.. Na wstępie mojego listu ,chcę Cię…Cześć Szymon Chciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje W pierwszy miesiąc wyjechałem na dwa tygodnie do Chorwacji Wraz z moim kolegą Marcelem.. 167 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Czas spędziłam bardzo aktywnie.. Nudziłam się przez całe wakacje.Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości.. Opowiedz koledze, co widziałeś".. Temat ten był wielokrotnie poruszany przez artystów, filozofów jak i zwykłych ludzi.List do przyjaciela.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.. .Opis wakacji po angielsku - wzór.. "Przedszkolna gimnastyka" - zabawy i ćwiczenia poranne - zestaw 1 "Biegaj - stój" - Nauczyciel gra na tamburynie.. Then I go to the church.Przydatność 70% Rozwiń w kilku zdaniach myśl że ''nic dwa razy się nie zdarzy''..

I drank milk.Opis weekendu po niemiecku.

W ankiecie interesowało mnie, jak uczennice i uczniowie to rozumieją .W ankiecie zapytałam, do kogo się odnosi np. zadanie "Jak spędziłeś wakacje?. Podałam do wyboru trzy odpowiedzi: tylko chłopcy, tylko dziewczynki, chłopcy i dziewczynki.Opowiedz jak spędziłeś wakacje.. Rysuj po śladach, a potem samodzielnie.. Udostępnij.. Oczywiście pożądane jest, aby rodzice pomogli dziecku zapamiętać jasne momenty .Moje wakacje.. Kilka dni byłem z rodzicami nad morzem w piękniej miejscowości.. Codziennie pod wieczór biegałam na plaży.. Bardzo Ci dziękuję za miły list i pozdrowienia z wakacji , które były dla mnie wielką niespodzianką .Cieszę się , że u ciebie wszystko w porządku i jesteś zadowolony z nadmorskich wakacji.. Każdy człowiek jeżeli mu się coś podoba to stara się do tego wrócić, zarówno w myślach jak i czynach.. To dość zabawne zadanie, które podnosi na duchu i po raz kolejny zanurza się w wakacje i zabawę.. Opalałam się na piaszczystej plaży.. Zadanie: napisz list do .Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3Opowiedz koledze z Niemiec, jak spędziłeś weekend..

Dzięki temu , że tak dokładnie... poleca 77 %.Napisz po angielsku jak spędziłeś/spędzasz wakacje!

Cześć Olu.. Własnie na tych koloniach nauczyłem się płuchać żabką i pieskiem!Po polsku: Wakacje spędziłam nad mrzem.. Kraków dn.01.10.2012r.. Wstałem bardzo wcześnie w sobotę i jadłem kanapkę z szynką i piłem herbatę.. Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs).. Kąpałam się w morzu.. Codziennie spacerowaliśmy po Molo.. Cześć Mietek !. Narysuj swoją wakacyjną przygodę.. Oglądałam przeróżne statki.. Pogoda była świetna, jedzenie dobre.. (rozmowę rozpoczyna egzaminator) C. Negocjowanie Sąsiad kolegi, którego odwiedziłeś/aś w Kolonii, zaprasza cię na koncert zespołu rockowego.. - odrzuć grzecznie jego .Przesłuchujący może jednak chcieć ułatwić sobie/utrudnić Tobie sytuację, domagając się opisania zdarzenia ( narracji/opowiadania jak wymagano od nas w szkole podstawowej - ( Kowalski opisz jak spędziłeś wakacje letnie).W ankiecie zapytałam, do kogo się odnosi np. zadanie "Jak spędziłeś wakacje?. Potem poszłem oglądać telewizję przez dwie godziny, później na komputer.. Opowiedz koledze, co widziałeś".. Then I take a bath and I get dressed and eat breakfast.Wakacje spędziłam bardzo miło.. Dzieci biegają po sali zgodnie z rytmem muzyki.. _cherry 3 miesiące temu.. Po obiedzie udawał się na zakupy i chodząc po sklepach około 3 godziny, wybierając koszule.WAkacje spędzilam nad Pięknym, Niebieskim morzem..

Powiedz: - gdzie go spędziłeś/aś, - jaką miałeś/aś pogodę, - w jaki sposób spędzałeś/aś wolny czas.

Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do.Opowiem Ci o moich wakacjach.. Na przerwę w muzyce - zatrzymują się i stoją .. Obiady były przepyszne.. usually - zazwyczaj.. Mieszkaliśmy w namiotach.. Zawsze o ósmej rano, była pobudka, po czym jak codziennie jeździliśmy do pobliskiej pływalni np: Lagoona.. Pewnego dania mój tata zaproponowal , iż wyjedziemy nad morze bałtyckie i będziemy spac pod namiotem.Chętnie się na to zgodziłam.Opisz w 10 zdaniach jak spędziłaś weekend majowy .. Moje wakacje spędziłem u babci na wsi było wspaniale chodziłem z kolegami nad jezioro i się fajnie bawiliśmy kopaliśmy.. Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Sylwestrowe święta to czas, który kochają nie tylko dorośli, ale także dzieci.. Question from @Likes12 - Szkoła podstawowa - Język angielskiMoje wakacje.. always - zawsze.. Pojechalam tam z moimi kochanymi rodzicami..

Napis "Jak spędziłem ferie zimowe" jest jednym z pierwszych, które uczniowie napiszą po powrocie z długiego weekendu.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt