Zemsta sprawdzian ze znajomości lektury

Pobierz

Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. 9472 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. 2012-01-14 21:57:52, ze drzwi prawych.. Żartobliwe pełna weny³⁹, Podstolino!. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,Sprawdzian znajomości treści lektury "ZEMSTA" A. FREDRY.. Język polski.. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Pochodził z bogatej rodziny szlacheckiej.. Literatura Test z Lektury Kajko i Kokosz.. Kto bierze udział w sporze o mur graniczny.. Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.Lektury Skąpiec / Skąpiec.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Pobierz (doc, 28,0 KB) Podgląd treści.. W 1809 r., po wejściu J. Poniatowskiego do Galicji, zaciągnął się do armii Księstwa Warszawskiego; uczestniczył w wojnie francusko-rosyjskiej w 1812 r. (uciekł z niewoli rosyjskiej), w kampanii był oficerem, ordynansem w sztabie cesarskim.Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później..

"Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.

Nie używaj korektora, ołówka.. Gdzie toczy się akcja utworu?. Gatunek: komedia.. Pytanie 1 /10.. Przerwij test.. Uczył się w domu.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego .Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Szkoła latania.. Powiedział, ze " nie" .Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Č. ĉ. Zemsta.doc (31k) , 30 maj 2011, 09:29. v.1.Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Kartkówka ze znajomości treści lektury Stefan Żeromski "SYZYFOWE PRACE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.Sprawdzian.. Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Zemsta.. Rozwiąż test!. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Gatunek: komedia.. 2012-03-13 17:07:07 Miał już ktoś test ze znajomości lektury " Zemsta "?. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum..

passdehe: sprawdzian ze znajomości lektury zemsta.

Test: Zemsta Lektura szkolna napisana przez Aleksandra Frerdę.. w Londynie pod Paryżem na prowincji w Paryżu w Montpellier.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. test > Skąpiec.. Wszak mówiłam — albo koty³⁸, Albo Papkin nam się z awił.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Udostępnij.. Zawiera 32 pytań.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).. Dorota 5 lat temu.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. pół anioła!. "Zemsta" jest komedią intrygi.Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksa Szkoła latania" - Test .Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Kolosalny wzorze cnoty Pośród hemisferne sceny⁴⁰, Zemsta#sprawdzian_ze_znajomości_lektury_zemsta #sprawdzian ze znajomości lektury zemsta..

Dodaje ponownie: sprawdzian ze ...Biografia autora.

Literatura Test z Lektury "Zemsta" - Poziom Trudny.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. "TAJEMNICZY OGRÓD"Pytania z lektury,, Zemsta '' A.Fredro 2014-02-09 14:05:05 Odpowiecie pytanai dotyczą lektury Zemsta Aleksandra Fredro ?. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Punkt kulminacyjny "Zemsty" następuje, gdy: a) Cześnik wyzywa na pojedynek RejentaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. jakie pytania ?. Czym udokumentował Rejent napisaną do sądu skargę na Cześnika.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?. Aleksander Fredro żył w latach .. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. 5.Czym była karabela?. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Test składa się z 12 pytań.. Szkoła latania" - Test z Lektury.. Kim w stosunku do Rejenta Milczka była Klara?Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty"..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta".. Ten test zawiera pytania z fabuły.Sprawdzian ze znajomości lektury A. Fredry "Zemsta" 1.Dopisz poniżej imię i nazwisko Cześnik Rejent 2.Po co Papkin był w domu Rejenta?. 8.Połącz w pary a) .Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I .. (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika) (Wersja A) 1.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 230789 razy.. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Czyją własnością jest Artemiza?. 6.Jakie dobro Klary posiadała Podstolina?. .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. 3.Czego zażądała Klara od Papkina?. Ma formę pytań otwartych.. 4.Jak doszło do ślubu Klary?. Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt