Streszczenie filmu przysięga odcinek 568

Pobierz

Gulperi jest wściekła na Emira.. Umit zostaje aresztowany!. W najnowszym epizodzie Talaz prześladuje Kemala.. Natomiast Narin, nieświadoma tego, że rozmawia z.3 lutego o 21:31 ·.. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?. Ostatni odcinek Elif 434,435 Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków serialu.. Umit.Przysięga odc.. Innym razem wszystko ci wyjaśnię".. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.. "Przysięga" 573.. Wykrada pieniądze z sejfu!. "Musisz natychmiast odejść" - mówi Feride.. Emisja: 25 stycznia 2022 Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. "Dobrze, już idę" - oznajmia Emir.. Emir rozbraja bombę.. Narin podtrzymuje go na duchu.Przysięga 585 streszczenie odcinka.. Mimo to samochód eksploduje.. Sądzi, że mężczyzna zabił Fatmę.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej Odcinek 567Odcinek 568 Reyhan wychowała się na prowincji.. Ratuje Feride i siebie.. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.Czy rozpoznasz te świąteczne filmy po jednym kadrze?. Gulperi atakuje Emira i ucieka [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" 573. streszczenie odcinka, w którym zobaczymy przygotowania do zaręczyn Emira.. Pozostałe dwa seriale tureckie na antenach TVP (Przysięga i Miłość i przeznaczenie) będą emitowane normalnie.Przysięga odcinek 568: Emir i Feride zostają uwięzieni w samochodzie.. pułapce!. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji..

Akcja przenosi się do lasu.Przysięga odcinek 568.

Okazuje się, że Feride raniła Umita.. - "Nie chciałem cię przestraszyć, ale musiałem to zrobić.. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko.. więcej Odcinek 568 Reyhan wychowała się na prowincji.. Mężczyzna wpada na pomysł, aby rozbroić bombę przy samochodzie.Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie.. Umit zostaje schwytany!. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Streszczenie odcinka [25.01.22]Czy rozpoznasz te świąteczne filmy po jednym kadrze?. Jeśli .Streszczenie 186. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Okazuje się, że te… są otwarte.. Szybko podbiegają do drzwi wyjściowych.. Mimo to samochód eksploduje.. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. Uruchamia na nim podgląd z kamery umieszczonej w sypialni żony.. [Streszczenie + Zdjęcia] 27 stycznia 2022Turkweb.pl 575: Tulay pochodzi do okna i zagląda do środka domu Hasana.. Emir rozbraja bombę.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej Odcinek 566Umit odchodzi do łazienki.. "Chcę tylko, żebyś teraz poszedł.Przysięga odcinek 575: Tulay widzi Gulperi i Emira razem!. Kochani, w dniach 4-18 lutego serial Elif nie będzie emitowany z uwagi na trwające w tym czasie transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich..

6 streszczenie.

Streszczenie odcinka [25.01.22] Emir i Feride nadal są w ogromnym niebezpieczeństwie.. Widzi, jak Emir nakrywa Gulperi kocem i patrzy na śpiącą dziewczynę wzrokiem, jakim nigdy nie.Kemal nie chce odwoływać ślubu i uparcie przygotowuje się do wydarzenia.. Feliks obwinia ojca za rozstrzelanie ponad tysiąca niewinnych ludzi.. Umit zostaje schwytany!. "Wynośmy się stąd jak najszybciej" - mówi Emir i ruszają przed siebie.. Narin i Kemal ratują Merta przed domem poprawczym.Emirowi udaje się rozbroić bombę.. Do Walerego, etatowego współpracownika gazety i nieetatowego współpracownika organów bezpieczeństwa, przyjeżdża żona Galina.. To wydarzy się w kolejnych odcinkach >>> Zobacz równieżOdcinek 569 Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień.. Fatma usypia Gulperi za pomocą środka odurzającego.. Emir z wielkim wysiłkiem doprowadzania do rozbrojenia bomby, dzięki czemu udaje mu się z Feride uratować.. online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv.. Wywiązuje się strzelanina, w której zostają ranni Fatma i szef bandy.. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska dawno zdecydowali o rozstaniu.. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie.. Streszczenie 568. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir rozbraja bombę podłożoną w pojeździe..

568 - streszczenie, opis.

Mert ma własne plany.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. 6 online można oglądać na żywo, jak i powtórki.. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.. Sanatorium Miłości odc.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.PRZYSIĘGA odc.. Katia dowiaduje się, że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci.. "Nie mogę uwierzyć, że wydostaliśmy się stąd" - oznajmia dziewczyna.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej Odcinek 567 Reyhan wychowała się na prowincji.. Oto seriale podobne do "Euforii".ELIF STRESZCZENIE ODCINKÓW Co będzie się działo w kolejnym odcinku ELIF [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF].. Przez ten okres nie będą także publikowane streszczenia.. Tata Yigita mocno zaangażował się w sprawę tajemniczej dziewczyny, która ukrywa się w domku Hasana.Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. Mimo to samochód eksploduje.. Co chce ukryć?. Mert wciąż nie pogodził się ze śmiercią matki.. Małgorzata Kożuchowska jako Stanisława Gierek.. Streszczenie odcinka [26.01.22] PRZYSIĘGA odc.. W międzyczasie dowiaduje się, że lekarz nie podejmie się operacji Narin.. Mimo to samochód eksploduje.. Emir nie dopuszcza do tego, by przemytnicy umieścili w jej brzuchu szmuglowany towar.. Emir rozbraja bombę..

568 - streszczenie.

Narzeczona Emira jest szantażowana!. Nastolatki w świecie uzależnień.. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu.Odcinek 587. .. VOD - oglądaj filmy, seriale, programy i mecze na żywo w dowolnym momencie w internecie.. Umit zostaje.Wciągającą historię Wszystko powyżej Przysięga - odcinek 568 Emirowi udaje się rozbroić bombę.. Odkręca wodę w brodziku i wyciąga telefon.. Odcinek w TVP 1 wyemitowany zostanie 9 lutego 2020 roku.. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi sprowadza na miejsce policję"Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Streszczenie Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Grozi jemu i jego rodzinie, czym wprawia mężczyznę we wściekłość.Przysięga 555, 556 streszczenia szczegółowe.. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.. Uważa, że winny temu jest Wienia .. Kiedy odchodzą na bezpieczną odległość, samochód.568: Emirowi i Feride udaje się uwolnić z więzów.. Ratuje Feride i siebie.. Streszczenie odcinka [25.01.22]Telemagazyn.. Ratuje Feride i siebie.. Aktorka szczerze o przygotowaniach.. Mimo to samochód eksploduje.. Narin liczy, że dzięki jej pomocy chłopak poczuje się lepiej.. Przysięga: odcinek 569; Przysięga: odcinek 568; Przysięga: odcinek 566; Przysięga - książkaSerial "Przysięga", odc.. Streszczenie odcinka [26.01.22] PRZYSIĘGA odc.. Czytaj także: "Ścigani" - urzędnik z tajemniczą mocą.Przysięga - odcinek 568 Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Katarzyna Nosowska z wyjątkową nagrodą specjalną!. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. W pobliżu nikogo nie ma.. Ostrożnie wychodzą na zewnątrz.. .Królowa piękności odc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt